Apie mus

KAS MES?

Mums geriausias įvertinimas yra rekomendacijos. Ilgametė mūsų darbo patirtis rodo, kad Jūs mus rekomenduojate savo draugams ir kaimynams. Esant įvairioms situacijoms, ieškome tinkamiausių jų sprendimo būdų, kad nenuviltume Jūsų ir asmenų, kuriems Jūs mus rekomendavote.

Stengiamės vietoje turėti kuo įvairesnes prekes, kad pirkėjai turėtų kuo didesnį pasirinkimą.
O rinktis pas mus tikrai yra iš ko: vien briketų beveik dešimt rūšių, skirtingų gamintojų, savybių, fasavimų anglys ir granulės, įvairios trąšos, augalų apsaugos priemonės ūkiui, sodui, daržui.

 

PRISIJUNK!

KODĖL MES?

PATIRTIS

Geriausias įvertinimas yra rekomendacijos. Ilgametė mūsų darbo patirtis rodo, kad Jūs mus rekomenduojate savo draugams ir kaimynams. Esant įvairioms situacijoms, ieškome tinkamiausių jų sprendimo būdų, kad nenuviltume Jūsų ir asmenų, kuriems Jūs mus rekomendavote.

KOKYBĖ

Esame orientuoti į kokybę, kuri tenkintų mūsų klientą ir kuris norėtų pas mus apsipirkti dar ne vieną kartą.

PATIKIMUMAS

Kiekvienas klientas mums svarbus. Mūsų tikslas išlaikyti pirkėjo pasitikėjimą, suteikti galimybę jam rinktis, suteikti visą reikalingą informaciją, kad jis apsipirkęs pas mus, taptų nuolatiniu mūsų klientu.

KAINA

Siūlome kokybiškas prekes už tinkamiausią kainą. Mes atviri deryboms ir asmeniniams klausimams. Klientus raginame kreiptis ir visada esame pasirengę rasti abi puses tenkinantį sprendimą.