Pristatymas

Prekes pristatome sunkvežimiu

Jūsų užsakymus pristatysime sunkvežimiu su kranu ir iškrausime Jūsų norimoje vietoje. Nesant galimybei privažiuoti – vairuotojas prekes iškraus artimiausioje vietoje, kurią sunkvežimis gali pasiekti, bei kurioje yra tam tinkamas pagrindas.

Iškrauname su vežimėliu

Iš sunkvežimio prekes iškrauname su kranu, bet esant poreikiui, galime prekes nuvežti palečių vežimėliu iki Jūsų sandėliuko, garažo ar kitos nurodytos vietos – vežimėliui yra reikalingas kietas pagrindas, toks kaip trinkelės ar asfaltas. Vežimėlio ratukai nevažiuoja per žolę, smėlį, žvyrą ar nelygų paviršių. Nesant tinkamam pagrindui vairuotojas prekes iškraus artimiausioje vietoje, iki kurios gali privažiuoti mūsų sunkvežimis. Palečių vežimėlį atsivežame tik susitarus iš anksto užsakymo priėmimo metu.

Pristatymo kaina

Pristatymo kaina priklauso nuo konkrečios prekės – pakrovimo ir iškrovimo sudėtingumo, tūrio. Kietojo kuro pristatymas dažniausiai nekainuoja. Žvyro ir kitų prekių pristatymo kaina derinama individualiai kiekvienam užsakymui. Maksimaliai vienu metu galime atvežti iki 7 tonų/palečių. Užsakymų kiekis nėra ribojamas. Prekes visuomet galite atsiimti iš mūsų sandėlio Pilviškiuose nemokamai.

Pristatymo terminas

Pristatymo terminai derinami individualiai kiekvieno užsakymo metu. Prieš pristatant prekes sutartu laiku, su Jumis susisieks vadybininkas pasitikslinti dėl pristatymo datos ir laiko. Jeigu dėl pasikeitusių planų negalėsite priimti užsakymo – informuokite mus iš anksto.

Prekių atsiėmimas Pilviškiuose

Visas prekes galite atsiimti iš mūsų sandėlio, esančio Stoties g. 38P, Pilviškiai, Vilkaviškio raj. Prieš atvykdami atsiimti prekių, galite pasiskambinti ir pasitikslinti, ar yra norima prekė sandėlyje.

Prekių pristatymo vieta:

Prekes pristatome šiose seniūnijose: Pilviškių, Vilkaviškio m., Klausučių, Gižų, Šunskų, Sasnavos, Marijampolės, Antanavo, Kazlų Rūdos, Jankų, Plutiškių, Veiverių, Jurbarko, Skirsnemunės, Raudonės, Šimkaičių, Girdžių ir visame Šakių rajone. Taip pat į kt. vietas pastoviems klientams, perkantiems didesnius kietojo kuro kiekius.