Aprašymas

Mišinys medeliams balinti 2,7kg (maišelis)

Skirtas 10L tirpalo. Mišinys skirtas vaismedžių apsaugai nuo įvairių grybelinių ligų, kenkėjų ir žalingo temperatūros svyravimo pavasarį.

Tai pilnai naudojimui paruoštas mišinys. Belieka tik atskiesti vandeniu.

Tirpalo paruošimas:
 Į ne mažesnį, kaip  3 – jų litrų talpos  karščiui atsparų  indą (kalkėms reaguojant su vandeniu išsiskiria aukšta temperatūra) supilti visą paruoštą mišinį ir gerai išmaišyti, kad tolygiai pasiskleistų sudėti komponentai. Į mišinį, pastoviai maišant ir neskubant, supilti vandenį, kad gautųsi 3– jų litrų mišinio tirpalas. Visą tirpalą reikia kruopščiai išmaišyti ir palikti ne mažiau 4 val., kad išbrinktų kalkės, pilnai ištirptų klijai ir mikroelementinės vario trąšos. Rekomenduotina paliktą tirpalą dar keletą kartų išmaišyti. Tirpalas neturi būti tirštas. Šiuo tirpalo kiekiu galima nubaltinti 3- 4-ris  20 – 30 metų  senumo vaismedžių. Jaunesnių vaismedžių galima nubaltinti 2 – 3 kartus daugiau.

Baltinimo laikas:
 Medelių kamienai baltinami vėlyvą rudenį arba ankstyvą pavasarį, esant teigiamai oro temperatūrai.

Naudojimas:
 Nuo senesnių vaismedžių kamienų metaliniu šepečiu, nepažeidžiant žievės, nuvalyti atplaišas, samanas ir pan. Plačiu šepečiu, pastoviai pamaišant tirpalą, ištepti medžio kamieną. Būtina, kad tirpalas patektų į visus kamieno plyšius.
Jeigu vaismedžių kamienai apsamanoję, rekomenduojama į mišinį įdėti 80g mikroelementinių geležies trąšų (geležies sulfato). Jos stabdo samanų plitimą.

Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.