Aprašymas

SUDĖTIS:

Bendras azotas (N) – 11±1 % (nitratinis azotas (N-NO3) – 9 %, amidinis azotas (NH4-N) – 2 %), fosforas (P2O5) – 9±1 %, kalis (K2O) – 20±1 %, magnis (MgO) – 2,5 %, siera (S) – 37,5 %, boras (B) – 0,05 %

Gerai subalansuota, granuliuota, kompleksinė bechlorė trąša, puikiai tinkanti tręšti augalus, kurie yra jautrūs chlorui – bulves, daržoves, įvairias gėles, sodo ir dekoratyvinius augalus. Trąšos turi daug sieros ir magnio. Formulėje esanti siera stabilizuoja augalo azoto tiekimą ir vaidina svarbų vaidmenį formuojant baltymus. Boras padeda suaktyvinti ir reguliuoti cukrų ir krakmolo sintezę bei yra atsakingas už jų gabenimą augale. Trąšose esančios papildomos maisto medžiagos (siera, boras ir magnis) sumažina maisto medžiagų trūkumą augalų vegetacijos metu ir padeda užtikrinti didesnį bei kokybiškesnį derlių. Šios trąšos yra lengvai tirpstančios ir greitai išskiriančios maisto medžiagas augalams lengvai pasisavinamoje formoje. Trąšas išberiant prieš sėją, įterpti į dirvą. Taip pat galima tręšti rapsus, pievas ir ganyklas.

 

TRĘŠIMO NORMA:

  • bulvėms, daržovės 500-950 kg/ha;
  • vaiskrūmiai 450-700 kg/ha;
  • vejai 350-400 kg/ha;
  • dekoratyviniams augalams 250-300 kg/ha.

 

ATSARGUMAS: laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Prieš naudojimą perskaityti etiketę. Naudojant šį produktą, nevalgyti, negerti ir nerūkyti. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. Patekus į akis: kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją.

LAIKYMO SĄLYGOS: laikyti sausoje vietoje, priešingu atveju sudrėkusios trąšos gali sukietėti ir prarasti kokybę.

 

💁‍♀️Jei turite klausimų ar norite užsisakyti:
  • el.paštu: uabprekyba@gmail.com
  • paskambinę telefonu 📞: +370 698 53999, +370 620 74985, +370 342 673335
  • užpildę čia esančią užklausos formą: Užsakymo forma

Visą prekių pristatymo informaciją galite rasti čia: Prekių pristatymas